استودیو طراحی گرافیک و بسته بندی آی پک

ما بر روی طرحی خلاق و منحصربفرد متمرکز هستیم…

ما ایده را با خلاقیت ترکیب و طرحی ارائه می دهیم که برای شما راهکارهایی تخصصی،

خلاقانه و هوشمندانه هستند که شما را همیشه خوشحال میکنند.

Idea, Creative and Smart design at iPack® Graphic & Packaging Design Studio

درباره استودیو طراحی گرافیک و بسته بندی آی پک

About iPack® Graphic & Packaging Design Studio

استودیو مشاوره و طراحی گرافیک و بسته بندی آی پک با سابقه چندین ساله خود و نگرش مدرن و بروز خود بر دنیای تجارت و فروش و همچنین بازاریابی و تاثیر عواملی چون تبلیغات و بسته بندی و همچنین طراحی و اجرای این عوامل، فعالیت خود را بر پلان تقویت و اجرای حرفه ای این عوامل و با شعار هرچه شما انتظار دارید، بنا نهاده است. این مجموعه با بکارگیری طراحان مجرب و خلاق و همچنین ایده های نوین و مدرن و جذاب در تلاش ایفای نقش موثر در امر افزایش فروش و تجارت و ارزشمند نمودن محصولات می باشد که این بستر با اجرای طراحی حرفه ای و خلاقانه و تبلیغات جذاب و هوشمندانه فراهم می گردد.

آی پک نوعی حالت فرا احساسی است که انسان را قادر ميسازد، به ورای مسائل توجه کند و از این طریق، ایده های جدید را بر اساس انتظارات جوامع پیشرفته از قوه به فعل در آورد. در دنیای تجارت، آی پک نقش غیرقابل انکاری را در بالا بردن سطح اقتصاد سریع التغییر امروز بازی می کند و بعنوان یک محرک موثر، موسسات را در راه انتخاب بهترین روش های بازاریابی هدف دار راهنمائی مینماید.

بدیهی است با توجه به رشد و اهمیت مدل بسته بندی و جذابیت آن رقابت جز در قالب تبلیغ و نمایش جذابیت های کالای تولیدی نمی تواند در بازار فروش جایگاه ویژه ای به خود اختصاص دهد.این مجموعه با ارائه ایده های نوین و خلاقانه برای بسته بندی محصولات تولیدی شما و طراحی مدرن و جذاب، سعی در افزایش فروش و تجارت محصولات شما را دارد و با این کار باعث جای گیری در بازار های بین المللی شود. همچنین امروزه برای افزایش صادرات و ورود به بازارهای جهانی و بین المللی بسته بندی و تبلیغات اولویت اول را برای شرکت های تولید اختصاص داده است.

388
پروژه طراحی شده
184
مشتری
28800
ساعت کار
7454
فنجان قهوه

همراهان همیشگی و مشتریان آی پک

از همگی همراهان و مشتریان که باعث پیشرفت شدن متشکریم

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید